Z Bratem

"Z Bratem" - to tytuł filmu, w którym dwie główne role grają nasi mieszkańcy Piotrek i Adam. Reżyserem filmu jest Mattias Bavré. Mattias urodził się̨ w Belgii, w Gandawie, gdzie studiuje i mieszka. Fascynacja Kotliną Kłodzką zrodziła się̨ podczas jednej z rodzinnych podroży- mama Mattiasa jest Polką. W szkole filmowej KASK (The Royal Academy of Fine Arts (KASK) i Royal Conservatory stanowią School of Arts University College w Gandawie), której jest studentem, zajmuje się̨ przede wszystkim filmem dokumentalnym. W swoich filmach przygląda się̨ ludziom, relacjom między nimi, a także otoczeniu w którym żyją. Jego filmy to swoiste przeniesienie świata bohaterów na ekran. Przy realizacji projektu pomagała mu partnerka- Magda Ślusarczyk. Oprawą techniczną zajmowali się̨ koledzy ze szkoły filmowej- Damjan Peric, Saco Dhondt oraz Bruce Stevens.

"Z bratem" to praca dyplomowa Mattiasa, dzięki której ukończył studia magisterskie.

plakat film z bratem na stronę www

27.04.2021r

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Niewiele czasu potrzebowaliśmy aby zebrać wokół Naszego Domu i Parku przy pobliskiej Kapliczce dość dużą ilość śmieci. Był to przykry widok ponieważ ukazał niefrasobliwość i brak szacunku dla środowiska ze strony ludzi. Ufamy jednak, że dzięki takim akcjom sprzątania ziemi będziemy mogli mieszkać i przebywać w czystrzej przyrodzie oraz oddychać świeżym powietrzem:)

dzień ziemi 1 dzień ziemi 2

dzień ziemi 3 dzień ziemi 4

21.04.2021r.

PODZIĘKOWANIA

Z serca płynące podziękowania kierujemy w stronę Pani Teresy Piskorowskiej z firmy "DAMPIS. Piskorowska T.", która ofiarowała naszym mieszkańcom "nowiuśkie koszule" ❤️

Chłopcy od razu ubrali się w piękne koszule i chodzili dumnie po Naszym Domu :)

Pani dobre serce i bezinteresowna pomoc zasługuje na ogromne uznanie!

koszule1 koszule2 koszule3 koszule4 koszule5 koszule6

 

04.04.2021r.

WIELKANOC 2021

Śniadanie Wielkanocne w Naszym Domu :)

wielkanoc1 wielkanoc2 wielkanoc3 wielkanoc4

01.04.2021r.

życzenia wielkanoc

24.03.2021r.

POŻEGNANIE ZIMY!!!

Udało się, pożegnaliśmy długą i śnieżną zimę :) Temu wydarzeniu towarzyszyło palenie Marzanny i grilowanie przy rytmach muzyki. Teraz już tylko czekamy więcej słośca :)

 

 

maszanna1 marzanna2 marzanna3 marzanna4

08.03.2021r.

DZIEŃ KOBIET

Jak co roku Panowie w Naszym Domu nie zapomnieli o kobietach i przygotowali wspaniałą niespodziankę.

Bardzo Wam dziękujemy :)

 

03.03.2021r.

LUDZIE O WIELKIM SERCU
 
Od kilkunastu lat nasi mieszkańcy Andrzej i Janek zapraszani są na turnus rehabilitacyjny do Ośrodka Rehabilitacji w Stawnicy o wdzięcznej nazwie „Zabajka”. Nazwa tego miejsca całkowicie oddaje klimat jest to miejsce czarowne przywracające dzieci oraz osoby uczestniczące w rehabilitacji do sprawności fizycznej i dającej chęć do życia. Dwie cudowne kobiety Pani Zuzia i Pani Jola mają w sobie tyle pozytywnej energii, którą mogą obdzielić cały świat. W tym roku Andrzej i Janek przebywają w bliźniaczym ośrodku w Zlotowie „Zabajka 2”.
Dziękujemy w imieniu chłopaków za wielkie serce i fantastyczną kadrę obu tych placówek zapewniającą pełen profesjonalizm w wielu ciekawych formach terapii.
Jeszcze raz gorące podziękowania dla Zuzi i Kasi :)

Stworzone dzięki Joomla!

Szablon pochodzi z FreshJoomlaTemplates.com

Odwiedzin: 55662